EĞİTİM KATALOĞU

ONLINE ADLİ HAKİMLİK KAMPI

Başlangıç Tarihi:
1 Aralık 2021
Süre:
100+ Saat
840TL

ONLINE İDARİ HAKİMLİK KAMPI

Başlangıç Tarihi:
1 Aralık 2021
Süre:
100+ Saat
840TL

KAYMAKAMLIK ONLINE EĞİTİM

Başlangıç Tarihi:
13 ARALIK 2021
Süre:
285 + 285 + 60 Saat
1620TL

ADLİ HAKİMLİK HİBRİT PAKET

Eğitim Türü:
Hibrit
Süre:
700 Saat Üzerinde
1620TL

İDARİ HAKİMLİK HİBRİT PAKET

Eğitim Türü:
Hibrit
Süre:
700 Saat Üzerinde
1620TL

ONLINE ADLİ HAKİMLİK | ERKEN KAYIT

Başlangıç Tarihi:
20 Şubat 2022
Süre:
460 + 460 + 110 Saat
2640TL

ONLINE İDARİ HAKİMLİK | ERKEN KAYIT

Başlangıç Tarihi:
20 Şubat 2022
Süre:
460 + 460 + 110 Saat
2640TL

KPSS A GRUBU VİDEO EĞİTİM PAKETİ

Eğitim Türü:
Video Eğitim
Süre:
500 Saat
780TL

İCRA MÜDÜR YARDIMCILIĞI VİDEO EĞİTİM PAKETİ

Eğitim Türüi:
Video Eğitim
Süre:
250 Saat
550TL
Yakın Eğitim - Şimdi üye ol! Sınavlara özgü Canlı Derslerle en verimli şekilde hazırlan!

MAKALELER & DUYURULAR

2021-11-27
HAKKINDA DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.
2021-11-19
27 KASIM ve 18 ARALIK'TA GÜN BOYU GERÇEKLEŞTİRİLECEK 2021'E ÖZEL ÇİFT ONLINE DENEMELERİMİZE KATILIM İÇİN KAYIT OLMALISINIZ.
2021-11-18
Detayları makalemizde...
2021-11-15
Detaylar makalemizde...
2021-11-09
Belgeler ve diğer durumlar için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
2021-11-01
idari Yargı Hakim Adayları, Avukatlık Mesleğinden Geçiş Yapanlar ve Hukuk Fakültesi Mezunları için Başvuru Süreci

SIK SORULAN SORULAR

HAKİMLİK, KAYMAKAMLIK, KAMUDA GÖREVDE YÜKSELME, DGS ve Diğer Mevzuat Temalı Sınavlara Hazırlık Platformu...

"Bir uzaktan eğitimden daha fazlası" ifadesini kurduğumuz zaman klasik görünüyoruz belki ama evet, gerçekten de bilinenden daha fazlasıyız. 

Uzaktan eğitimin sınavlara hazırlık anlamında ülkemizdeki konumunun yerleşmesi sürecinde Yakın Eğitim öncü aktiviteleriyle yön verdi... 

Mevzuat içerikli ve ilişkili alanlarda ülkemizde en fazla insana ulaşan ve dokunan Yakın Eğitim platformumuz yerinde hiç bir zaman saymıyor. 

  • Canlı eğitimlerde geniş Yakın Eğitim öğretim kadrosuyla, pekişene kadar ders yapıyoruz, farklı eğitmenlerin öğretim tarzlarıyla yeniden keşfediyoruz.
  • Tamamen öğretim kadromuzun editörlüğü ve yazarlığında yayın kaynaklarımızı sunuyoruz.
  • Canlı eğitim kayıtlarını sınırlamadan sınav ve hatta varsa mülakat süreçlerinize kadar hizmetinize sunuyoruz.
  • Rehberlik ve alanın doğasına uygun destekleyici tüm online-canlı oturumları güvenimiz tavan yapana kadar devam ettiriyoruz.
  • Tarama sınavlarını önemsiyor, süreçsel ölçümlemeyle devamlı öğrenme sürecinize müdahale ediyoruz.
  • Teknolojik geliştirmelerimize kaynaklık eden Ar-Ge merkezimizden aldığımız güçle disiplin ve motivasyon amaçlı araçlarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Bütün bunlar bizim olağan faaliyetlerimiz oysa... Ancak Yakın Eğitim ailesi yakaladığı fırsatları katılımcılarının faydasına dönüştürür. Ne mi yaptık?

- Kaymakamlık ve KPSS A eğitim gruplarımızın katılımcılarını Uzlaştırmacı yaptık. Üniversite işbirliğiyle yürüttüğümüz bu çalışmadan kendi katılımcılarımızı da istifade ettirdik. 

- Hakimlik eğitim katılımcılarımızdan Arabulucu çıkardık. 

- Katılımcılarımızın Bilirkişi olabilmeleri yolunda teşvik ettik. 

Ve daha fazlasıyla...

Bu kadarla kalacak mıyız? Hayır! Bir Yakın Eğitim katılımcısı, bu ailenin bir parçasıdır. Kardeşimizden, yakınlarımızdan öte görmediğimiz bize sonsuz güven duyan tüm aile üyelerimizle gurur duyuyoruz.

Teşekkürler... 

Yakın Eğitim Yönetimi

Online Deneme sınavına karmaşık prosedürel süreçlerle kayıt olmanıza gerek yoktur. Yakın Uzaktan Eğitim sisteminin kayıtlı üyesi olarak hangi eğitim paketini satın aldıysanız, o eğitim paketinin alanında düzenli olarak gerçekleştirilen online deneme sınavlarına, Ana sayfadan ulaşılan Çalışma Odasının sol panelindeki Deneme Sınavları bağlantısını kullanarak, uygun olan deneme sınavına rezervasyon yaparsınız. Ve Online Deneme Sınavına rezervasyon yaptığınız sayfa üzerinden sınav zamanı geldiğinde giriş yaparak katılabilirsiniz. Sınav zamanı tarafınıza mail ile de bilgilendirme yapılarak, bağlantı paylaşımı yapılacaktır. Sınavınızı tamamladıktan sonra, sınav tamamlanma süresinin bitişini takiben, bütün kullanıcılar arasındaki performans durumunuzu yine Deneme Sınavları sayfasından gözlemleyebilirsiniz. 

Ana sayfadan erişilen Çalışma Odası bağlantısı kullanılarak Çalışma Odasına erişilir. Çalışma Odasının sol bölümünde içerilen menüden Ders kayıtları bağlantısı kullanılarak, tarih ve konu seçimine göre Canlı Ders kayıtları incelenebilir. 

Bir şekilde tarafınıza ulaştırılmış kupon kodunu, sistem üzerinden online alışveriş sırasında ödemeyi yapmadan bir önceki basamakta kupon kodunu girerek koda tanımlanan indirimi uygulayabilirsiniz.

Yakın Uzaktan Eğitim sistemi Canlı Dersler, Canlı Derslerin Video kayıtları ve Online Deneme Sınavlarından oluşur. Zamanı gelince Canlı Derslere Ana sayfada ve Çalışma odasındaki bağlantılar kullanılarak erişilir. Yine Çalışma Odasının sol panelindeki Canlı Ders Kayıtları bağlantısı kullanılarak tarih ve konu seçimine göre Canlı Ders kayıtlarına ulaşılır. Online Deneme Sınavlarına da sol panelde içerilen Online Deneme Sınavı bağlantısını kullarak ulaşılabilir. Ayrıca Canlı Dersler ve Online Deneme Sınavlarına Çalışma Odasının Sağ Üst bölümünde yer alan takvim üzerinden de erişilebilir. Canlı Ders, Online Deneme Sınavı ve Canlı Ders kayıtlarına erişim için bir eğitim paketinin satın alınması gereklidir. Satın alınan eğitim paketinin içeriğine göre sistem araçları sunulacaktır. 

Girilemez! Bu durumda sistem aynı hesapla farklı bir bilgisayardan girişi fark eder ve kullanıcılardan birisini bloke eder. 

Uzaktan Eğitim Sistemi internet ortamında olduğundan internet bağlantısı gerekmektedir. İnternet hızınızın ideal olması önemlidir. Ortalama standartlarda ev ortamından bağlanılan internet bağlantıları yeterli olmaktadır. Canlı Ders yazılımının kullanımı gereği, PC cihazlarıyla Canlı Derslere bağlanma sürecinde aksama olmaması için Flash Player’ın en son sürümünü bilgisayarınıza yükleyiniz. 

Bir Kredi Kartına sahip olmamanız durumunda, ana sayfada belirtilen telefon numarasını arayarak, havale ya da kurum vasıtasıyla ödeme seçenekleri için iletişim kurabilirsiniz.