YAKIN EĞİTİM | GARANTİ VE İADE BİLGİLERİ

YAKIN EĞİTİM | GARANTİ VE İADE BİLGİLERİ

Uzaktan Eğitim Paketine Online ya da Satış Temsilcisi Vasıtasıyla Gerçekleştirilen Kayıtlar Sonrasında İade/İptal Şartları Nelerdir?

Satın aldığınız Uzaktan-Canlı Eğitim ürününün, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde yakinegitim.com'a başvuruda bulunarak, ürün bedelinin %20'si ve eğitim paketi kapsamındaki gönderilen ya da gönderilecek kitap ücretlerinin toplamı kadar ücretin iadesi yapılmayarak iptal işlemi gerçekleştirilir. 

Bu şekilde iptal/iade koşuluna uymayan talepler için tüketici hakem heyeti kararı doğrultusunda belirtilen tutar iade edilmektedir. 

Online ya da Satış Temsilcisi Vasıtasıyla Kitap Alımlarında İptal/İade Şartları Nelerdir?

Aldığınız her ürün, SİMLAB Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Tic. LTD. ŞTİ garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ÇALIŞMA ODASI üzerinden PROFİL sekmesi altındaki SİPARİŞLERİM bölümü üzerinden görüntülediğiniz kayıt tarihiniz, eğitim adı ve mail adresinizle DESTEK MASASI üzerinden ya da destek@yakinegitim.com üzerinden mail göndererek iade talebinizi oluşturabilirsiniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak oluşturtarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3-10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.


İlgilenebileceğiniz Eğitimler

ONLINE ADLİ HAKİMLİK | ERKEN KAYIT

Başlangıç Tarihi:
24 HAZİRAN 2024
Süre:
485 + 485 + 140 Saat
17400TL

ONLINE İDARİ HAKİMLİK | ERKEN KAYIT

Başlangıç Tarihi:
24 HAZİRAN 2024
Süre:
485 + 485 + 140 Saat
17400TL

KAYMAKAMLIK ONLINE EĞİTİM

Başlangıç Tarihi:
22 HAZİRAN 2024
Süre:
285 + 285 + 120 Saat
9800TL

KAYMAKAMLIK ONLINE EĞİTİM

Başlangıç Tarihi:
22 HAZİRAN 2024
Süre:
285 + 285 + 120 Saat
9800TL