KAYMAKAMLIK TÜRKİYE GENELİ ONLINE DENEMEMİZ KOLAY ERİŞİM

Yakın Eğitim Youtube VideoBu içeriğimizde 18 KASIM ONLINE KAYMAKAMLIK TÜRKİYE GENELİ  denememize kolayca nasıl erişeceğimize dair kısa bir bilgilendirme yapacağız. Öncelikle şunu belirtelim. BİZ HAZIRIZ! Moral ve motivasyon dolu, GERÇEK SINAV FORMATINA YAKIN bir Kaymakamlık denemesiyle sizleri buluşturmak istiyoruz. 2023'ün üçüncü ve sınava artık 2 hafta kala Kaymakamlık Denemesini yapıyor olmamızdan kaynaklı bizim de heyecanımız iyice arrtı. Güzel bir deneyim olacağına inanıyoruz. Online Denemenin hazırlık süreci oldukça hassas, titiz ve biraz da yorucu oluyor. Sizlerin katılımları bizler için mükafat olacak. Şimdiden teşekkürler.

Peki nasıl erişeceğiz? Son derece basit, alttaki adımları takip edelim.

  1. Online Kaymakamlık TG denememize kayıt oldunuz mu? Olmadıysanız eğer, hemen buradan kayıt olun ve tekrar bu ekrana gelerek ikinci adımdan devam ediniz. 
  2. Formu doldurarak kayıt olduktan sonra eğer Yakın Eğitim platformunda ilk deneyiminizse kayıt işlemiyle beraber artık sizin için Yakın Eğitim'de bir kullanıcı hesabı oluşturuldu. Kullanıcı adınız, kayıt sırasında girmiş olduğunuz mail adresinizdirŞifreniz ise mail adresinize gönderilmiştir. Zaman zaman çeşitli nedenlerle maili görüntüleyemiyebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra mail kutunuzda şifre maili gerilerde kaldığından bulunamayabiliyor. Bu tip bir durumla karşı karşıyaysanız hemen yeni şifre belirleyebilirsiniz. Login ekranımıza erişiniz ve burada ŞİFREMİ UNUTTUM butonuna basınız. Mail adresinizi girmenizle beraber mailinize şifre yenileme bilgisi hemen iletilecektir. Şifrenizi belirledikten sonra kullanıcı girişi yapınız ve bu ekrandaki bir sonraki adımla devam ediniz. 
  3. Kullanıcı girişi yapmanızı takiben denemeye erişmek için bir adımınız kaldı. Bu sayfamızın üst bölümünde ÇALIŞMA ODASI bağlantısı var. Bu bağlantıya tıklayınız ve gelen ilk ekranda karşınızda TÜRKİYE GENELİ ONLİNE KAYMAKAMLIK DENEMESİ (18 Kasım) erişim butonunu göreceksiniz. Takip ederek online deneme oturumunun butonuna rahatça erişebileceksiniz. 

Erişimle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde sayfamızın sağ alt bölümündeki canlı chat desteğine başvurabilir, destek@yakinegitim.com adresimize mail gönderebilir, 08503466440 nolu destek hattımıza ulaşabilirsiniz ya da alt bölümdeki formu doldurabilirsiniz.. Yaşadığınız sorunu derhal çözeceğiz.

Online Denememizle ilgili detaylı analizler için @yakinegitim Instagram sayfamızı ve Yakın Eğitim Youtube kanalımızı takipte kalmanız önerilmektedir. SORULARIN ÇÖZÜMLERİNİN NE ZAMAN SUNULACAĞINI, BU SAYFAMIZDAN ve SOSYAL MEDYA SAYFALARIMIZDAN DUYURACAĞIZ. 

YAKIN EĞİTİM KAYMAKAMLIK ONLINE DENEMEMİZLE İLGİLİ GENEL DUYURULARI DA aşağıdaki gibi listeleyebiliriz. 

  1. Online Denememiz 18 KASIM CUMARTESİ GÜNÜ saat 09:30'da başlayacaktır. GÜN BOYU DENEMEYE ERİŞİM AÇIK OLACAKTIR.
  2. Denememiz tek oturumdan oluşur. 
  3. Test oturumunu tamamladıktan sonra Doğru/Yanlış sayılarınızı, girdiğiniz zaman dilimi içerisindeki sınava girenler arasında sıralamanızı, başarı yüzdelik diliminizi ve diğer türden sonuç verilerini görebileceksiniz. 
  4. BİLGİLERİNİZ KESİNLİKLE GİZLİ TUTULUR. SIRALAMANIZI BİR LİSTE İÇERİSİNDE GÖRMEZSİNİZ. SADECE KENDİ SIRALAMANIZI GÖRÜRSÜNÜZ. KİMSE KİMSENİN PERFORMANSINA ERİŞEMEZ!
  5. Gün içerisinde sınava giren katılımcı sayısı arttıkça sıralamanız güncellenecektir. Testleri tamamladıktan sonra zaman zaman denemeye eriştiğiniz yol üzerinden sınav sonuç ekranına girerek güncellenen sıralama bilginizi görebilirsiniz. 
  6. Peki testleri tamamladıktan sonra soruları, yanıtlarınızı ve nihai genel sıralamanızı ne zaman görüntüleyebileceksiniz? 19 KASIM Pazar günü  ilerleyen saatlerde duyuracağımız zamandan itibaren soruları; yanıtlarınızla, doğru cevaplarınızla ve genel sıralamayla beraber detaylı inceleyebileceğiniz şekilde denemeye eriştiğiniz aynı erişim yolu üzerindeki sonuç sayfamızda aktifleştireceğiz. 

Dostlar, yazımızın başında bahsettiğimiz gibi, moral ve motivasyon dolu gerçek sınava YAKIN bir Kaymakamlık deneme deneyimini yaşayın istiyoruz. Bu günde gireceğiniz bu denememizle, Kaymakamlık sınavına kalan olası zaman içerisinde çalışma stratejilerinizi gözden geçirme imkanına sahip olacağınıza inanıyor, üstün başarılar diliyoruz. 

DENEMEYLE İLGİLİ GÖRÜŞ, ÖNERİ ya da SORUN BİLDİRİMİNİ FORM ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ.

KAYMAKAMLIK TG ONLINE DENEME GÖRÜŞ BİLDİRİlgilenebileceğiniz Eğitimler

KAYMAKAMLIK ONLINE EĞİTİM

Başlangıç Tarihi:
8 MART 2024
Süre:
285 + 285 + 120 Saat
9200TL

İlginizi Çekebilecek Makaleler

2024-01-05
Detaylar Makalemizde...
2023-12-09
HAKKINDA DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.