KAYMAKAMLIK TÜRKİYE GENELİ ONLINE DENEMEMİZ KOLAY ERİŞİM

Herkese merhaba. 

Bu içeriğimizde 10 Haziran ONLINE KAYMAKAMLIK TÜRKİYE GENELİ  denememize kolayca nasıl erişeceğimize dair kısa bir bilgilendirme yapacağız. Öncelikle şunu belirtelim. BİZ HAZIRIZ! Moral ve motivasyon dolu, GERÇEK SINAV FORMATINA YAKIN bir Kaymakamlık denemesiyle sizleri buluşturmak istiyoruz. 2023'ün ilk Kaymakamlık Denemesini yapıyor olmamızdan kaynaklı bizim de küçük bir heyecanımız var. Güzel bir deneyim olacağına inanıyoruz. Online Denemenin hazırlık süreci oldukça hassas, titiz ve biraz da yorucu oluyor. Sizlerin katılımları bizler için mükafat olacak. Şimdiden teşekkürler.

Peki nasıl erişeceğiz? Son derece basit, alttaki adımları takip edelim.

  1. Online Kaymakamlık TG denememize kayıt oldunuz mu? Olmadıysanız eğer, hemen buradan kayıt olun ve tekrar bu ekrana gelerek ikinci adımdan devam ediniz. 
  2. Formu doldurarak kayıt olduktan sonra eğer Yakın Eğitim platformunda ilk deneyiminizse kayıt işlemiyle beraber artık sizin için Yakın Eğitim'de bir kullanıcı hesabı oluşturuldu. Kullanıcı adınız, kayıt sırasında girmiş olduğunuz mail adresinizdirŞifreniz ise mail adresinize gönderilmiştir. Zaman zaman çeşitli nedenlerle maili görüntüleyemiyebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra mail kutunuzda şifre maili gerilerde kaldığından bulunamayabiliyor. Bu tip bir durumla karşı karşıyaysanız hemen yeni şifre belirleyebilirsiniz. Login ekranımıza erişiniz ve burada ŞİFREMİ UNUTTUM butonuna basınız. Mail adresinizi girmenizle beraber mailinize şifre yenileme bilgisi hemen iletilecektir. Şifrenizi belirledikten sonra kullanıcı girişi yapınız ve bu ekrandaki bir sonraki adımla devam ediniz. 
  3. Kullanıcı girişi yapmanızı takiben denemeye erişmek için bir adımınız kaldı. Bu sayfamızın üst bölümünde ÇALIŞMA ODASI bağlantısı var. Bu bağlantıya tıklayınız ve gelen ilk ekranda karşınızda TÜRKİYE GENELİ ONLİNE KAYMAKAMLIK DENEMESİ (10 HAZİRAN) erişim butonunu göreceksiniz. Takip ederek online deneme oturumunun butonuna rahatça erişebileceksiniz. 

Erişimle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde sayfamızın sağ alt bölümündeki canlı chat desteğine başvurabilir, destek@yakinegitim.com adresimize mail gönderebilir, 08503466440 nolu destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunu derhal çözeceğiz.

Online Denememizle ilgili detaylı analizler için @yakinegitim Instagram sayfamızı ve Yakın Eğitim Youtube kanalımızı takipte kalmanız önerilmektedir. 12 Haziran Pazartesi günü 20:00'den itibaren canlı yayında Yakın Eğitim Youtube kanalında soruları çözeceğiz. 

YAKIN EĞİTİM KAYMAKAMLIK ONLINE DENEMEMİZLE İLGİLİ GENEL DUYURULARI DA aşağıdaki gibi listeleyebiliriz. 

  1. Online Denememiz 10 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ saat 09:30'da başlayacaktır. Pazar günü 21:00’a kadar denemeye erişilebilecektir. 
  2. Denememiz tek oturumdan oluşur. 
  3. Test oturumunu tamamladıktan sonra Doğru/Yanlış sayılarınızı, girdiğiniz zaman dilimi içerisindeki sınava girenler arasında sıralamanızı, başarı yüzdelik diliminizi ve diğer türden sonuç verilerini görebileceksiniz. 
  4. BİLGİLERİNİZ KESİNLİKLE GİZLİ TUTULUR. SIRALAMANIZI BİR LİSTE İÇERİSİNDE GÖRMEZSİNİZ. SADECE KENDİ SIRALAMANIZI GÖRÜRSÜNÜZ. KİMSE KİMSENİN PERFORMANSINA ERİŞEMEZ!
  5. Gün içerisinde sınava giren katılımcı sayısı arttıkça sıralamanız güncellenecektir. Testleri tamamladıktan sonra zaman zaman denemeye eriştiğiniz yol üzerinden sınav sonuç ekranına girerek güncellenen sıralama bilginizi görebilirsiniz. 
  6. Peki testleri tamamladıktan sonra soruları, yanıtlarınızı ve nihai genel sıralamanızı ne zaman görüntüleyebileceksiniz? 11 HAZİRAN Pazar günü  ilerleyen saatlerde duyuracağımız zamandan itibaren soruları; yanıtlarınızla, doğru cevaplarınızla ve genel sıralamayla beraber detaylı inceleyebileceğiniz şekilde denemeye eriştiğiniz aynı erişim yolu üzerindeki sonuç sayfamızda aktifleştireceğiz. 

Dostlar, yazımızın başında bahsettiğimiz gibi, moral ve motivasyon dolu gerçek sınava YAKIN bir Kaymakamlık deneme deneyimini yaşayın istiyoruz. Bu günde gireceğiniz bu denememizle, Kaymakamlık sınavına kalan olası zaman içerisinde çalışma stratejilerinizi gözden geçirme imkanına sahip olacağınıza inanıyor, üstün başarılar diliyoruz. 


İlgilenebileceğiniz Eğitimler

KAYMAKAMLIK ONLINE EĞİTİM

Başlangıç Tarihi:
10 HAZİRAN 2023
Süre:
285 + 285 + 120 Saat
4200TL