HAKKIMIZDA

Neden Yakın Uzaktan Eğitim ile Sınavlara Hazırlık?

·         Kaliteli anlatım yapan alanında uzman hocalardan eğitim alma fırsatı.

·         Canlı Ders kayıtlarını ücretsiz olarak tekrar tekrar izleme yetkisine sahip olma. Yakın Uzaktan Eğitim ile kaçırılan Canlı Dersler tekrar izlenerek telafi edilebilir ya da katılım gerçekleştirilmiş dersler tekrar izlenerek konular pekiştirilir. Bu özelliğiyle Yakın Uzaktan Eğitim geleneksel dershane ortamlarının önüne geçmektedir.

·         İstediğin yerde ve en uygun zamanda Canlı Ders oturumlarına katılma fırsatı. Yakın Uzaktan Eğitime kayıt olan öğrencilerin isteklerinin onlar tarafından ortak bir karara bağlanması sonucu en uygun zaman dilimlerinde ders saatlerini ayarlar. Ve Yakın Uzaktan Eğitim, internet olan her yerden ve her platformdan problemsiz bir şekilde kullanılabilir. En uygun zamanınızda, ev ya da herhangi bir ortamda, yarattığınız en rahat ortamda ders oturumlarına katılıp, sınavlara hazırlığı verimli hale getirirsiniz. Ayrıca geleneksel dershane ortamlarının konumlarına kendinizi ayarlamanıza gerek kalmaz; otobüs, dolmuş, park yeri dertleriyle uğraşmazsınız, zaman kaybetmezsiniz. Ders oturumlarına PC, tablet ya da telefonlarınız üzerinden katılarak platform ve yer bağımsız kullanım fırsatına sahip olursunuz.

·         Yakın Uzaktan Eğitim ile satın aldığınız eğitim paketinin Canlı Ders oturumlarıyla sınırlı değilsiniz. Yakın Uzaktan Eğitim akademik kadrolarının ya da sizin isteklerinizle devamlı bir şekilde ek dersler düzenlenir. Diğer tüm eğitim ortamlarından farklı olarak, sınırı olmayan ek ders oturumlarına da katılma şansına sahip olursunuz.

·         Yakın Uzaktan Eğitim ile sınava hazırlık süreçlerinde belli zamanlarda gerçekleştirilen fiziksel kamplara katılma fırsatına sahip olursunuz. Sadece Yakın Uzaktan Eğitim katılımcılarına sunulacak olan fiziksel kamp ortamlarında, sayıca katılımcılara cevap verebilecek kadar yeterli olan içerik uzmanlarına sorular sorar, sınava hazırlık sürecinizde yeni akranlarla tanışma fırsatı bulursunuz. Ayrıca akademik uzmanların seminer ve sunumlarıyla sınavlara hazırlık sürecini en verimli şekilde yürütmenin rehberlik ve koçluk hizmetlerine sahip olursunuz.

·         Kaliteli eğitimi uygun fiyata edinirsiniz. Binlerce lirayı verimli geçmeyen eğitim ortamlarında harcamak yerine, birçok araç ve fırsatın sunulduğu Yakın Uzaktan Eğitim seçenekleriyle bütçenizi aşmazsınız.

Yakın Karma Eğitim nedir?

·         Yakın Karma Eğitim Türkiye’de ilk defa Yakın eğitim kurumları fiziksel eğitim ortamlarının ve Yakın Uzaktan Eğitim araçlarının beraber uygulandığı bir sınava hazırlık modelidir. Yakın Karma eğitim paketlerinden birisini satın aldıktan sonra, eğitim paketinde sunulan programa göre belli saatlerde, soru çözümü ve pratik uygulamalarını fiziksel dershane ortamında eğitim uzmanlarıyla beraber gerçekleştirirsiniz. Konu anlatım eğitimlerini ise Yakın Uzaktan Eğitim ile web ortamından platform ve yer bağımsız olarak Canlı Derslere katılarak alırsınız. Bu şekilde, hem hocalarla sınıf ortamında özel anlatımlar isteyebilir, sorular sorabilir ve yakından destek alırsınız.

·         Yakın Karma Eğitim sayesinde, sadece Yakın Uzaktan Eğitim araçlarını kullanmaz, düzenli zamanlarda fiziksel ortamlarda sınava hazırlık sürecini gerçekleştirerek, sosyal anlamda isteğinize göre doygun bir hazırlık süreci yaşayabilirsiniz.

·         Yakın Karma Eğitim katılımcıları da Yakın Eğitim kurumlarının sunduğu fırsatlar kapsamında, Fiziksel Kamplara katılımcı olarak bulunma ayrıcalığına sahip olurlar.