HAKKIMIZDA

HAKİMLİK, KAYMAKAMLIK, KAMUDA GÖREVDE YÜKSELME ve Diğer Mevzuat Temalı Sınavlara Hazırlık Platformu...

"Bir uzaktan eğitimden daha fazlası" ifadesini kurduğumuz zaman klasik görünüyoruz belki ama evet, gerçekten de bilinenden daha fazlasıyız. 

Uzaktan eğitimin sınavlara hazırlık anlamında ülkemizdeki konumunun yerleşmesi sürecinde Yakın Eğitim öncü aktiviteleriyle yön verdi... Daha da fazlası geliyor...

Mevzuat içerikli ve ilişkili alanlarda ülkemizde en fazla insana ulaşan ve dokunan Yakın Eğitim platformumuz yerinde hiç bir zaman saymıyor. 

- Canlı eğitimlerde geniş Yakın Eğitim öğretim kadrosuyla, pekişene kadar ders yapıyoruz, farklı eğitmenlerin öğretim tarzlarıyla yeniden keşfediyoruz.

- Tamamen öğretim kadromuzun editörlüğü ve yazarlığında yayın kaynaklarımızı sunuyoruz.

- Canlı eğitim kayıtlarını sınırlamadan sınav ve hatta mülakat süreçlerinize kadar hizmetinize sunuyoruz. 

- Rehberlik ve alanın doğasına uygun destekleyici tüm online-canlı oturumları güvenimiz tavan yapana kadar devam ettiriyoruz.

- Tarama sınavlarını önemsiyor, süreçsel ölçümlemeyle devamlı öğrenme sürecinize müdahale ediyoruz.

- Teknolojik geliştirmelerimize kaynaklık eden Ar-Ge merkezimizden aldığımız güçle disiplin ve motivasyon amaçlı araçlarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Bütün bunlar bizim olağan faaliyetlerimiz oysa... Ancak Yakın Eğitim ailesi yakaladığı fırsatları katılımcılarının faydasına dönüştürür. Ne mi yaptık?

- Kaymakamlık ve KPSS A eğitim gruplarımızın katılımcılarını Uzlaştırmacı yaptık. Üniversite işbirliğiyle yürüttüğümüz bu çalışmadan kendi katılımcılarımızı da istifade ettirdik. 

- Hakimlik eğitim katılımcılarımızdan Arabulucu çıkardık. 

- Katılımcılarımızın Bilirkişi olabilmeleri yolunda teşvik ettik. 

- Yabancı dil gelişimi ve İngilizce Yeterlilik Sınavlarına hazırlanmaları yönünde önemli işbirlikleriyle maddi avantajlı istifadelerden yararlanmalarını sağladık. 

Ve daha onlarcası...

Bu kadarla kalacak mıyız? Hayır! Bir Yakın Eğitim katılımcısı, bu ailenin bir parçasıdır. Kardeşimizden, yakınlarımızdan öte görmediğimiz bize sonsuz güven duyan tüm aile üyelerimizle gurur duyuyoruz.

Teşekkürler.

Yakın Eğitim Yönetimi