3 EYLÜL YAKIN EĞİTİM HAKİMLİK DENEMESİNE KOLAY ERİŞİM

Herkese merhaba. 

Bu içeriğimizde 3 EYLÜL ONLINE ADLİ-İDARİ HAKİMLİK TÜRKİYE GENELİ - 1 denememize kolayca nasıl erişeceğimize dair kısa bir bilgilendirme yapacağız. Öncelikle şunu belirtelim. BİZ HAZIRIZ! Moral ve motivasyon dolu bir hakimlik denemesiyle sizleri buluşturmak istiyoruz. DENEMİZİN ERİŞİMİ 4 EYLÜL PAZAR GÜNÜ saat 14.00'E kadar uzatılmıştır.  Bu denememizde 2021 yılında gerçek sınavla yüksek tutarlılık göstermiş Standart Sapmalı Hesaplanan Puan Bilginizi de sizlere sunacağız. Peki nasıl erişeceğiz? Son derece basit, alttaki adımları takip edelim.

 1. Online Hakimlik TG-1 denememize kayıt oldunuz mu? Olmadıysanız eğer, hemen buradan kayıt olun ve tekrar bu ekrana gelerek ikinci adımdan devam ediniz. 
 2. Formu doldurarak kayıt olduktan sonra eğer Yakın Eğitim platformunda ilk deneyiminizse kayıt işlemiyle beraber artık sizin için Yakın Eğitim'de bir kullanıcı hesabı oluşturuldu. Kullanıcı adınız, kayıt sırasında girmiş olduğunuz mail adresinizdir. Şifreniz ise mail adresinize gönderilmiştir. Zaman zaman çeşitli nedenlerle maili görüntüleyemiyorsunuz. Kayıt olduktan sonra mail kutunuzda şifre maili gerilerde kaldığından bulunamayabiliyor. Bu tip bir durumla karşı karşıyaysanız hemen yeni şifre belirleyebilirsiniz. Login ekranımıza erişiniz ve burada ŞİFREMİ UNUTTUM butonuna basınız. Mail adresinizi girmenizle beraber mailinize şifre yenileme bilgisi hemen iletilecektir. Şifrenizi belirledikten sonra kullanıcı girişi yapınız ve bu ekrandaki bir sonraki adımla devam ediniz. 
 3. Kullanıcı girişi yapmanızı takiben denemeye erişmek için bir adımınız kaldı. Bu sayfamızın üst bölümünde ÇALIŞMA ODASI bağlantısı var. Bu bağlantıya tıklayınız ve gelen ilk ekranda karşınızda TÜRKİYE GENELİ ONLİNE HAKİMLİK DENEMESİ (3 EYLÜL) erişim butonunu göreceksiniz. Takip ederek GYGK-Ortak Alan Bilgisi Testi, Adli Yargı Testi ve İdari Yargı Testi butonlarına rahatça erişebileceksiniz. 

Erişimle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde sayfamızın sağ alt bölümündeki canlı chat desteğine başvurabilir, destek@yakinegitim.com adresimize mail gönderebilir, 08503466440 nolu destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunu derhal çözeceğiz.

YAKIN EĞİTİM HAKİMLİK ONLINE BİRİNCİ DENEMEMİZLE İLGİLİ GENEL DUYURULARI DA aşağıdaki gibi listeleyebiliriz. 

 1. Online Denememize 3 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ saat 23.00''e kadar erişebileceksiniz.
 2. Denememiz 3 bölümdür: GYGK-Ortak Alan Bilgisi Testi, Adli Yargı Testi ve İdari Yargı Testi. 3 teste de farklı zamanlarda girebilirsiniz ancak erişim zamanı kaçırılmamalıdır. 
 3. Testleri tamamladıktan sonra Doğru/Yanlış sayılarınızı, girdiğiniz zaman dilimi içerisindeki sınava girenler arasında sıralamanızı, başarı yüzdelik diliminizi ve diğer türden sonuç verilerini görebileceksiniz. 
 4. BİLGİLERİNİZ KESİNLİKLE GİZLİ TUTULUR. SIRALAMANIZI BİR LİSTE İÇERİSİNDE GÖRMEZSİNİZ. SADECE KENDİ SIRALAMANIZI GÖRÜRSÜNÜZ. KİMSE KİMSENİN PERFORMANSINA ERİŞEMEZ!
 5. Gün içerisinde sınava giren katılımcı sayısı arttıkça sıralamanız güncellenecektir. Testleri tamamladıktan sonra zaman zaman denemeye eriştiğiniz yol üzerinden sınav sonuç ekranına girerek güncellenen sıralama bilginizi görebilirsiniz. 
 6. Peki testleri tamamladıktan sonra soruları, yanıtlarınızı, tüm oturumların birleşiminden oluşan genel sıralamanızı, genel puanınızı doğru cevapları ne zaman görüntüleyebileceksiniz? 4 EYLÜL Pazartesi günü 14:00'ten itibaren soruları konu dağılımlarıyla, yanıtlarınızla, doğru cevaplarınızla, soru çözümleriyle, genel sıralama ve puan bilgisiyle beraber detaylı inceleyebileceğiniz şekilde sonuç sayfamızda aktifleştireceğiz. 
 7. GENEL PUAN BİLGİSİNN SUNULABİLMESİ İÇİN GYGK-ORTAK ALAN OTURUMUYLA BERABER ADLİ ALAN BİLGİSİ ya da İDARİ ALAN BİLGİSİ oturumlarından birisini de kesinlikle katılmanız gerekmektedir.
 8. STANDART SAPMALI PUANINIZI YAKIN EĞİTİM AR-GE EKİBİNİN DENEME SONUÇLARI ÜZERİNDE ÇALIŞMALARINI TAMAMLAMASINI TAKİBEN 5 EYLÜL PAZARTESİ GÜNÜ 13:00'TEN İTİBAREN GÖRÜNTÜLEYEBİLECEKSİNİZ. Sınava girmiş olduğunuz Adli Alan Oturumu üzerinden ya da İdari Alan Oturumu üzerinden sonuç ekranına gelerek standart sapmalı puanınızı görüntüleyebileceksiniz.

Dostlar, yazımızın başında bahsettiğimiz gibi, moral ve motivasyon dolu bir Hakimlik deneme deneyimini yaşayın istiyoruz. Şimdiden başarılar diliyoruz. 

İlgilenebileceğiniz Eğitimler

ADLİ HAKİMLİK HİBRİT PAKET

Eğitim Türü:
Hibrit
Süre:
700 Saat Üzerinde
3120TL

İDARİ HAKİMLİK HİBRİT PAKET

Eğitim Türü:
Hibrit
Süre:
700 Saat Üzerinde
3120TL