27 KASIM YAKIN EĞİTİM HAKİMLİK DENEMESİNE KOLAY ERİŞİM

Herkese merhaba. 

HAKİMLİK TÜRKİYE GENELİ ONLINE DENEMEMİZİN ERİŞİMİ 28 KASIM PAZAR 16.00'YA KADAR UZATILMIŞTIR. 16.00'YA KADAR TEST OTURUMUNA GİRİŞ YAPANLAR SINAVLARININ SONUÇLANDIRABİLECEKLERDİR. 

Bu içeriğimizde 27 KASIM ONLINE ADLİ-İDARİ HAKİMLİK TÜRKİYE GENELİ - 1 denememize kolayca nasıl erişeceğimize dair kısa bir bilgilendirme yapacağız. Öncelikle şunu belirtelim. BİZ HAZIRIZ! Moral ve motivasyon dolu bir hakimlik denemesiyle sizleri buluşturmak istiyoruz. 27 KASIM CUMARTESİ GÜNÜ 09.00 - 23.55 saatleri arasında Hakimlik Türkiye Geneli birinci denememizi erişime açık tutacağız. Peki nasıl erişeceğiz? Son derece basit, alttaki adımları takip edelim.

  1. Online Hakimlik TG-1 denememize kayıt oldunuz mu? Olmadıysanız eğer, hemen buradan kayıt olun ve tekrar bu ekrana gelerek ikinci adımdan devam ediniz. 
  2. Formu doldurarak kayıt olduktan sonra eğer Yakın Eğitim platformunda ilk deneyiminizse kayıt işlemiyle beraber artık sizin için Yakın Eğitim'de bir kullanıcı hesabı oluşturuldu. Kullanıcı adınız, kayıt sırasında girmiş olduğunuz mail adresinizdir. Şifreniz ise mail adresinize gönderilmiştir. Zaman zaman çeşitli nedenlerle maili görüntüleyemiyorsunuz. Kayıt olduktan sonra mail kutunuzda şifre maili gerilerde kaldığından bulunamayabiliyor. Bu tip bir durumla karşı karşıyaysanız hemen yeni şifre belirleyebilirsiniz. Login ekranımıza erişiniz ve burada ŞİFREMİ UNUTTUM butonuna basınız. Mail adresinizi girmenizle beraber mailinize şifre yenileme bilgisi hemen iletilecektir. Şifrenizi belirledikten sonra kullanıcı girişi yapınız ve bu ekrandaki bir sonraki adımla devam ediniz. 
  3. Kullanıcı girişi yapmanızı takiben denemeye erişmek için bir adımınız kaldı. Bu sayfamızın üst bölümünde ÇALIŞMA ODASI bağlantısı var. Bu bağlantıya tıklayınız ve gelen ilk ekranda karşınızda TÜRKİYE GENELİ ONLİNE HAKİMLİK DENEMESİ (27 KASIM) erişim butonunu göreceksiniz. Takip ederek GYGK-Ortak Alan Bilgisi Testi, Adli Yargı Testi ve İdari Yargı Testi butonlarına rahatça erişebileceksiniz. 

Erişimle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde sayfamızın sağ alt bölümündeki canlı chat desteğine başvurabilir, destek@yakinegitim.com adresimize mail gönderebilir, 08503466440 nolu destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunu derhal çözeceğiz.

YAKIN EĞİTİM HAKİMLİK ONLINE BİRİNCİ DENEMEMİZLE İLGİLİ GENEL DUYURULARI DA aşağıdaki gibi listeleyebiliriz. 

  1. Online Denememize 09.00 - 23.55 saatleri arasında erişebiliyordunuz ancak sizden gelen taleplere istinaden 28 Kasım Pazar günü 16.00'ya kadar erişim uzatılmıştır. 
  2. Denememiz 3 bölümdür: GYGK-Ortak Alan Bilgisi Testi, Adli Yargı Testi ve İdari Yargı Testi. 3 teste de farklı zamanlarda girebilirsiniz ancak erişim zamanı kaçırılmamalıdır. 
  3. Testleri tamamladıktan sonra Doğru/Yanlış sayılarınızı, girdiğiniz zaman dilimi içerisindeki sınava girenler arasında sıralamanızı, başarı yüzdelik diliminizi ve diğer türden sonuç verilerini görebileceksiniz. 
  4. BİLGİLERİNİZ KESİNLİKLE GİZLİ TUTULUR. SIRALAMANIZI BİR LİSTE İÇERİSİNDE GÖRMEZSİNİZ. SADECE KENDİ SIRALAMANIZI GÖRÜRSÜNÜZ. KİMSE KİMSENİN PERFORMANSINA ERİŞEMEZ!
  5. Gün içerisinde sınava giren katılımcı sayısı arttıkça sıralamanız güncellenecektir. Testleri tamamladıktan sonra zaman zaman denemeye eriştiğiniz yol üzerinden sınav sonuç ekranına girerek güncellenen sıralama bilginizi görebilirsiniz. 
  6. Peki testleri tamamladıktan sonra soruları, yanıtlarınızı ve doğru cevapları ne zaman görüntüleyebileceksiniz? 28 Kasım Pazar günü 17:00'den itibaren soruları konu dağılımlarıyla, yanıtlarınızla ve doğru cevaplarıyla beraber detaylı inceleyebileceğiniz şekilde sonuç sayfamızda aktifleştireceğiz. 

Dostlar, yazımızın başında bahsettiğimiz gibi, moral ve motivasyon dolu bir Hakimlik deneme deneyimini yaşayın istiyoruz. Şimdiden başarılar diliyoruz. 

İlgilenebileceğiniz Eğitimler

ONLINE ADLİ HAKİMLİK | ERKEN KAYIT

Başlangıç Tarihi:
20 Şubat 2022
Süre:
460 + 460 + 140 Saat
2820TL

ONLINE İDARİ HAKİMLİK | ERKEN KAYIT

Başlangıç Tarihi:
20 Şubat 2022
Süre:
460 + 460 + 140 Saat
2820TL

İlginizi Çekebilecek Makaleler

2021-12-25
detaylar ve anahtar kelimelere erişebilirsiniz.