Sınavlara Online Hazırlık
Aslında Uzaktan Eğitim ile daha yakından eğitim mümkün. Yakın Eğitim ya da Yakından Eğitim olarak, uzaktan öğretim araçlarını kullanarak sizleri daha yakından sınavlara hazırlıyoruz!
Öğrenme tekrarla olur. Sınavlara hazırlıkta tekrarlar ve yeterli sayıda soru çözümü yeterlidir. İşte bu fikirden yola çıkarak Yakın Eğitim'in öğretim modeli oluşturulmuştur. Teknolojinin nimetleriyle motiveli tekrarlar ve soru pratiği yapıyoruz.
Zaman
Yakın Eğitim'de zaman sizindir; yolların, dolmuşların, stresli trafiklerin değil!
Yer
Mekan sınırın yok! Bize sorarsanız evinizde pijamanızı giyin ve bilgisayar başına geçin!
Verimlilik
Dikkat dağıtan yok, yol derdi yok! Mutfakta çayın altını kısık tut ve dikkatini konulara ver!
Fiyat
Bizce kaliteli eğitim uygun fiyata herkesin hakkı!
Yaklaşımımız
Nedir Yakın Eğitim'in öğretim modeli?
Yakın Eğitim'in bir eğitim programına katılırsınız ve devamlı olarak konu anlatım ve soru çözümlerinin yapıldığı canlı oturumlara maruz bırakılırsınız. Sonrasında bu canlı oturumların video kayıtlarını izlemenizi öneririz. Yakın Eğitim eğitmenlerinin önerdiği kitaplar tarafınıza kargolanır ve uygun zamanlarınızda basılı materyaller üzerinden çalışmak pekiştirici olacaktır. Ve yetmez! Dijital ders materyallerine sistem üzerinden ulaşarak şöyle bir göz gezdirirsiniz. Ve, uzaktan eğitim programı devam ederken sık sık özgün e-denemelere tüm katılımcılarla ortak olarak katılırsınız ve gelişiminizi gözlemlersiniz.
Başlamak Çok Kolay
Eğitim Programını Seç
htps://www.yakinegitim.com ana sayfasından katalog bölümüne geç ve kendine uygun programa eriş.
Eğitim Programını İncele
Katalogdan uygun eğitim programının detay sayfasını incele, örnek derslerin videosunu izle, planlamayı gör ve hocaları tanı. Ücretsiz tanıtım dersine katıl.
Ödeme ve kayıt süreci
"Satın Al" butonuna bas ve ödeme sayfalarınndan ödemeni gerçekleştir. Peşin fiyatına taksitli uygun ücretlerle kayıt işlemini tamamla!
114
Düzenlenen toplam eğitim programı sayısı
14000
Yakın Eğitim'le ulaştığımız öğrenci sayısı
35
Yüzlük sınav sisteminde sınavlarda ortalama puan arttırışımız (Size bağlı olarak değişmektedir)
Öğrencilerimiz ne diyor!
Online ALES kursuna katıldım. Hakan Uzel hoca adeta matematik soru çözümlerinde püf nokta jeneratörü! Her soruya bir püf nokta çıkarmıştı. Nasıl aklımda tutacağımı düşünürken canlı derslerin video kayıtlarını izledim ve sistematik olarak püf noktayla çözülebilecek soruları e-denemelerde karşıma çıkardılar. Ben de ALES sınavında +30'ladım. Benim Yakın Eğitim hakkındaki hikayem budur.
Hatice Erdoğmuş
Akademik Personel
Yakın Eğitim'le başla!
Biz hazırız